Malá Fatra

Ubytovanie

Hotel Boboty

Hotel Boboty sa ako jeden z mála hotelov nachádza priamo vo Vrátnej doline, ktorá ponúka aktívny oddych v letnom ako aj v zimnom období.

V prekrásnom horskom prostredí Národného Parku Malá Fatra môžete relaxovať alebo využiť svoj čas na mnohé aktivity, ktoré Vám táto oblasť ponúka. Pohorie Malej Fatry je nádherným a vyhľadávaným miestom priaznivcov horskej turistiky. Turistické trasy v okolí hotela a Vrátnej doliny sú ideálne pre ľahkú turistiku a prechádzky po prírode ale dokážu uspokojiť aj náročných turistov.

Lyžiarske
stredisko Vrátna

Jedno z najlepších Slovenských stredísk, ktoré sa nachádza len 2 km od hotela Boboty a ponúka lyžiarske svahy pre začiatočníkov aj pre náročných lyžiarov. Lyžiarske stredisko Vrátna ponuka klientom Hotela Boboty množstvo zliav počas leta aj zimy.

Ubytovacia kapacita hotela je 142 pevných lôžok a 40 prísteliek, v ponuke sú 1 až 4-posteľové izby, apartmány a rodinné bunky. 

Jednolôžková
izba

Izba je orientovaná na sever s výhľadom na skalný masív Boboty. V izbe sa nachádza jedno lôžko a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Dvojlôžková izba
Malá Fatra

Vďaka nádhernému výhľadu na hrebeň Malej Fatry patrí izba Malá Fatra medzi najobľúbenejšie izby v hoteli. Súčasťou izby je jedna spálňa s dvojlôžkom, kúpeľňa s vaňou a balkón s výhľadom na končiare Malej Fatry. V prípade požiadavky je možnosť doplatiť si za prístelok. Izba je orientovaná na juh.

Dvojlôžkové izby
Boboty, Diery

Izba Boboty je severne orientovaná s výhľadom na skalný masív Boboty. Izba má jednú dvojlôžkovú posteľ a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Izba Diery má dve jednolôžkové postele a je rovnako orientovaná severne.Izba Boboty je severne orientovaná s výhľadom na skalný masív Boboty. Izba má jednú dvojlôžkovú posteľ a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Izba Diery má dve jednolôžkové postele a je rovnako orientovaná severne.

Rodinná
bunka

Rodinná bunka je orientovaná na sever a je ideálna pre rodiny s deťmi. V izbe sa nachádzajú dve samostatné spálne, v každej z nich sú dve lôžka. Súčasťou izby je jedna kúpeľna so sprchovacím kútom a balkón.

Apartmán

Na juh orientovaná izba s výhľadom na hrebeň Malej Fatry. V izbe sa nachádzajú dve kúpeľne, jedna spálňa (2 lôžka), obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, balkón s výhľadom na Malú Fatru.